_sluzby

Služby kněží

od 22. do 28. května L.P. 2017

U Panny Marie Sněžné Jinde
mše svatá zpovídání
Pondělí

22.5.

7.00

8.00

18.00

Jeroným

Vianney

Antonín

 

Vianney

Antonín

7.00

15.30

OSF Břevnov

Sv. Kříž

Jakub

Vianney

Úterý

23.5.

7.00

8.00

18.00

Vianney

Michal

Eliáš

 

Michal

Eliáš

Středa

24.5.

Svátek Posvěcení baziliky

sv. Františka

7.00

8.00

18.00

Jeroným

Antonín

Eliáš

 

Antonín

Eliáš

7.15

11.30

18.00

 

Karmel

Bartoloměj

Spořilov

 

Eliáš

Michal

Regalát

 

Čtvrtek

25.5.

Slavnost Nanebevstoupení Páně

7.00

8.00

18.00

Jeroným

Eliáš

Antonín

 

Eliáš

Antonín

7.30

18.00

18.00

OSF Francouzská

Spořilov

Kbely

Michal

Jakub

Vianney

Pátek

26.5.

Památka sv. Filipa Neriho

7.00

8.00

18.00

Eliáš

Vianney

Michal

 

Vianney

Michal

18.00

 

Spořilov

 

Regalát

 

Sobota

27.5.

8.00

18.00

Antonín

Eliáš

Antonín

Eliáš

7.00

 

kaple

 

Eliáš

 

Neděle

28.5.

7. neděle velikonoční

9.00

10.15

11.30

18.00

Antonín

Eliáš

Michal

Jeroným

Antonín

 

 

Jeroným

8.30

9.15

11.00

 

Spořilov

Kbely

Hájek

 

Regalát

Vianney

Jakub

 

 

H. Vianney 1. Šimon 2. Pavel
Zpovědní pohotovost 22. – 26.5.2017
Den 9.00 – 12.00 12.00 – 15.00
Pondělí Stefano FSCB  P. Pávek
Úterý 9-10.30 Tomáš

10.30-12 Benedikt

Jeroným
Středa 9-10.30 Tomáš

10.30-12 Regalát

Jakub
Čtvrtek Mariáni MIC Vianney
Pátek 9 – 10.30 Michal

10.30 – 12 Benedikt

Eliáš
Sobota N  e  z  p  o  v  í  d  á  s  e

 


Služby kněží

od 29.května do 4. června L.P. 2017

U Panny Marie Sněžné Jinde
mše svatá zpovídání
Pondělí

29.5.

7.00

8.00

18.00

Jeroným

Jakub

Antonín

 

Jakub

Antonín

7.00 OSF Břevnov Vianney
Úterý

30.5.

Památka

sv. Zdislavy

7.00

8.00

18.00

Vianney

Michal

Jeroným

 

Michal

Jeroným

Středa

31.5.

Svátek Navštívení

P. Marie

7.00

8.00

18.00

Jeroným

Antonín

Eliáš

 

Antonín

Eliáš

11.30

18.00

18.00

Bartoloměj

Spořilov

Hájek

Michal

Regalát

Michal

Čtvrtek

1.6.

Památka

sv. Justina

7.00

8.00

15.30

18.00

Jeroným

Eliáš

bp. Baxant

Antonín

 

Eliáš

 

Antonín

18.00

18.00

Spořilov

Kbely

Jakub

Vianney

Pátek

2.6.

7.00

8.00

18.00

Eliáš

Vianney

Michal

 

Vianney

Michal

18.00

 

Spořilov

 

Regalát

 

Sobota

3.6.

Památka sv. Karla Lwangy

a druhů

8.00

11.00

20.00

Eliáš

kard. Duka

Antonín

Eliáš

 

Antonín

8.00

 

OSF Břevnov

 

Michal

 

Neděle

4.6.

Slavnost Seslání Ducha Svatého

9.00

10.15

11.30

18.00

Antonín

Antonín

Michal

Eliáš

Antonín

 

 

Eliáš

8.30

9.15

10.30

 

Spořilov

Kbely

Spořilov

 

Regalát

Jeroným

Regalát

 

 

H. Antonín 1. Marek 2. Šimon
Zpovědní pohotovost 29.5. – 3.6. 2017
Den 9.00 – 12.00 12.00 – 15.00
Pondělí Stefano FSCB P. Pávek
Úterý Antonín Jeroným
Středa Regalát Vianney
Čtvrtek Mariáni MIC Vianney
Pátek  9 – 10.30  Michal

10.30 – 12 Benedikt

Eliáš
Sobota 9-10.30 Tomáš

10.30-12 Benedikt