Služby kněží

  

32. v mezidobí

 

SLUŽBY KNĚŽÍ

od 12. – 18. listopadu 2018

 

U Panny Marie Sněžné Jinde
mše svatá zpovídání
Pondělí

12.11

Památka sv. Josafata, biskupa a mučedníka

7:00

8:00

18:00

Eliáš

Lukáš

Filip

 

Lukáš

Filip

6:30 Radotín Bonaventura
Úterý

13.11

Památka sv. Anežky České, panny

7:00

8:00

18:00

Vianney

Filip

Bonaventura

 

Filip

Bonaventura

7:00 Břevnov Michal
Středa

14.11

Památka sv. Mikuláše Taveliče a druhů mučedníků

7:00

8:00

18:00

Lukáš

Bonaventura

Jakub

 

Bonaventura

Jakub

11:30

18:00

Sv. Bartoloměj

Spořilov

Michal

Regalát

Čtvrtek

15.11

Památka sv. Didaka z Alkaly

Kněžský den

7:00

8:00

18:00

Regalát

Vianney

Filip

 

Vianney

Filip

7:30

18:00

18:00

KDM

Spořilov

Kbely

Michal

Jakub

Lukáš

Pátek

16.11

7:00

8:00

18:00

Bonaventura

Filip

Vianney

 

Filip

Vianney

7:00

18:00

Břevnov

Spořilov

Jakub

Regalát

Sobota

17.11

Památka sv. Alžběty Uherské

8:00

18:00

Benedikt

Regalát

Benedikt

Regalát

8:00

 

Břevnov

 

Michal

 

Neděle

18.11

33. neděle v mezidobí

9:00

10:15

11:30

18:00

Michal

Vianney

Vianney

Vianney

Michal

 

 

Vianney

8:30

9:15

10:30

 

Spořilov

Kbely

Spořilov

 

Regalát

Lukáš Filip

Eliáš

 

 

ZPOVĚDNÍ SLUŽBA
9:00 – 12:00 12:00 – 15:00
PONDĚLÍ Stefano FSCB P. Ondřej Pávek
ÚTERÝ Filip /Tomáš Bonaventura
STŘEDA Regalát Bonaventura / Jakub
ČTVRTEK Michal / Benedikt Jakub
PÁTEK Jakub Vianney
SOBOTA  / Tomáš NEZPOVÍDÁ SE!
Hebdomadář:

Michal

1. verzikulář:

Šimon

2. verzikulář:

Cyril

 

33. v mezidobí

 

SLUŽBY KNĚŽÍ

od 19. – 25. listopadu 2018

 

U Panny Marie Sněžné Jinde
mše svatá zpovídání
Pondělí

19.11

Nezávazná památka sv. Anežky z Assisi

7:00

8:00

18:00

Lukáš

Eliáš

Vianney

 

Eliáš

Vianney

Úterý

20.11

vikariátka

7:00

8:00

18:00

Michal

Benedikt

Vianney

 

Benedikt

Vianney

Středa

21.11

Památka Zasvěcení Panny Marie v Jeruzalémě

7:00

8:00

18:00

Lukáš

Vianney

Eliáš

 

Vianney

Eliáš

11:30

18:00

Sv. Bartoloměj

Spořilov

Michal

Regalát

Čtvrtek

22.11

Památka sv. Cecílie

7:00

8:00

18:00

Regalát

Vianney

Filip

 

Vianney

Filip

7:30

18:00

18:00

KDM

Spořilov

Kbely

Michal

Eliáš

Lukáš

Pátek

23.11

7:00

8:00

18:00

Lukáš

Filip

Eliáš

 

Filip

Eliáš

7:00

18:00

Břevnov

Spořilov

Vianney

Regalát

Sobota

24.11

Památka Düng Laca, kněze a druhů mučedníků

8:00

18:00

Filip

Regalát

Filip

Regalát

7:00

 

Duchovní obnova

 

Benedikt

 

Neděle

25.11

Slavnost Ježíše Krista Krále

9:00

10:15

11:30

18:00

Filip

Bonaventura

Vianney

Bonaventura

Filip

 

 

Bonaventura

8:30

9:15

10:30

 

Spořilov

Kbely

Spořilov

 

Regalát

Lukáš

Eliáš

 

 

ZPOVĚDNÍ SLUŽBA
9:00 – 12:00 12:00 – 15:00
PONDĚLÍ Stefano FSCB P. Ondřej Pávek
ÚTERÝ  /Tomáš
STŘEDA Regalát Eliáš
ČTVRTEK Lukáš Vianney
PÁTEK Michal / Benedikt Jakub
SOBOTA NEZPOVÍDÁ SE! NEZPOVÍDÁ SE!
Hebdomadář:

Lukáš

1. verzikulář:

Cyril

2. verzikulář:

Josef