Služby kněží

2. neděle v mezidobí

od 20. – 27. ledna 2020

 

U Panny Marie Sněžné Jinde
mše svatá zpovídání
Pondělí

20.1

7:00

8:00

18:00

19:00

Lukáš

Eliáš

Filip

Ekumenická bohoslužba

 

Eliáš

Filip

Úterý

21.1

Památka sv. Anežky Římské

vikariátka

7:00

8:00

18:00

Gabriel

Filip

Eliáš

 

Filip

Eliáš

Středa

22.1

7:00

8:00

18:00

Gabriel

Benedikt

Eliáš

 

Benedikt

Eliáš

7:30

18:00

KDM

Spořilov

Lukáš

Regalát

Čtvrtek

23.1

kněžský den

7:00

8:00

18:00

Regalát

Vianney (Gabriel)

Filip

 

Vianney

Filip

18:00

18:00

Kbely

Spořilov

Lukáš

Eliáš

Pátek

24.1

Památka sv. Františka Saleského

7:00

8:00

18:00

Lukáš

Filip

Gabriel

 

Filip

 

7:00

18:00

Břevnov

Spořilov

Vianney

Regalát

Sobota

25.1

Svátek Obrácení sv. Pavla

8:00

18:00

Filip

Gabriel

Filip

Gabriel

7:00 duchovní obnova Regalát
Neděle

26.1

3. neděle v mezidobí

9:00

10:15

11:30

18:00

Filip

Bonaventura

Vianney

Jakub

Filip

 

 

Jakub

8:30

9:15

10:30

Spořilov

Kbely

Spořilov

Regalát

Lukáš

Eliáš

 

 

 

ZPOVĚDNÍ SLUŽBA
9:00 – 12:00 12:00 – 15:00
PONDĚLÍ Gabriel P. Ondřej Pávek
ÚTERÝ

vikariátka

 Nezpovídá se! Nezpovídá se!
STŘEDA Regalát Eliáš
ČTVRTEK

kněžský den

Gabriel Vianney
PÁTEK  Lukáš / Benedikt Vianney
SOBOTA NEZPOVÍDÁ SE! NEZPOVÍDÁ SE!
Hebdomadář:

Filip

1. verzikulář:

Cyril

2. verzikulář:

František

 

3. neděle v mezidobí

 

SLUŽBY KNĚŽÍ

od 27. ledna – 2. února 2020

 

U Panny Marie Sněžné Jinde
mše svatá zpovídání
Pondělí

27.1

7:00

8:00

18:00

Eliáš

Lukáš

Filip

 

Lukáš

Filip

Úterý

28.1

Památka sv. Tomáše Akvinského

7:00

8:00

18:00

Gabriel

Filip

Bonaventura

 

Filip

Bonaventura

Středa

29.1

7:00

8:00

18:00

Gabriel

Vianney

Eliáš

 

Vianney

Eliáš

7:30

18:00

KDM

Spořilov

Lukáš

Regalát

Čtvrtek

30.1

Památka sv. Hyacinty Mariscotti

7:00

8:00

18:00

Regalát

Vianney

Filip

 

Vianney

Filip

18:00

18:00

Kbely

Spořilov

Lukáš

Eliáš

Pátek

31.1

Památka sv. Jana Boska

7:00

8:00

18:00

Lukáš

Filip

Jakub

 

Filip

Jakub

7:00

18:00

Břevnov

Spořilov

Gabriel

Regalát

Sobota

1.2

8:00

18:00

Benedikt

Gabriel

Benedikt

Gabriel

8:00 Břevnov Jakub
Neděle

2.2

Svátek Uvedení Páně do chrámu

9:00

10:15

11:30

18:00

Filip

Filip

Vianney

Jakub

Filip

 

 

Jakub

8:30

9:15

10:30

Spořilov

Kbely

Spořilov

Regalát

Lukáš

Eliáš

 

 

 

ZPOVĚDNÍ SLUŽBA
9:00 – 12:00 12:00 – 15:00
PONDĚLÍ Stefano FSCB P. Ondřej Pávek
ÚTERÝ Filip P. Andrea FSCB
STŘEDA Regalát Eliáš
ČTVRTEK Lukáš Bonaventura
PÁTEK Gabriel  / Benedikt Jakub
SOBOTA 8:30 – 9:30 Filip NEZPOVÍDÁ SE!
Hebdomadář:

Bonaventura

1. verzikulář:

Marek

2. verzikulář:

Angelo