Služby kněží

 

 

SLUŽBY KNĚŽÍ

12. – 11. dubna 2021

 

U Panny Marie Sněžné Jinde
mše svatá zpovídání
Pondělí

12.4

7:00

8:00

18:00

Lukáš

Gabriel

Filip

Úterý

13.4

7:00

8:00

18:00

Gabriel

Filip

Bonaventura

 

Filip

Bonaventura

Středa

14.4

7:00

8:00

18:00

Gabriel

Bonaventura

Vianney

 

Bonaventura

Vianney

7:30

18:00

KDM

Spořilov

Lukáš

Regalát

Čtvrtek

15.4

7:00

8:00

18:00

Jakub

Vianney

Filip

 

Vianney

Filip

18:00

18:00

Kbely

Spořilov

Lukáš

Bartoloměj

Pátek

16.4

7:00

8:00

18:00

Lukáš

Filip

Bonaventura

 

Filip

Bonaventura

18:00 Spořilov Regalát
Sobota

17.4

8:00

18:00

Bartoloměj

Bonaventura

Bartoloměj

Bonaventura

 

Neděle

18.4

9:00

10:15

11:30

16:30

18:00

Filip

Bonaventura

Filip

Jakub

Gabriel

Filip

 

 

 

Gabriel

8:30

9:30

9:15

10:30

Spořilov

Spořilov

Kbely

Spořilov

Regalát

Regalát

Lukáš

Bartoloměj

 

 

ZPOVĚDNÍ SLUŽBA
9:00 – 12:00 12:00 – 15:00
PONDĚLÍ Gabriel P. Ondřej Pávek
ÚTERÝ Filip Stefano FSCB
STŘEDA Regalát P. Marek Mikuláštík FSCB
ČTVRTEK Lukáš Bartoloměj
PÁTEK Jakub Bonaventura
SOBOTA NEZPOVÍDÁSE NEZPOVÍDÁSE
Hebdomadář:

Jakub/Lukáš

1. verzikulář:

Cyril/Josef

2. verzikulář:

Regalát/Lukáš

 

 

3. týden velikonoční

 

SLUŽBY KNĚŽÍ

19. – 25. dubna 2021

 

U Panny Marie Sněžné Jinde
mše svatá zpovídání
Pondělí

19.4

7:00

8:00

18:00

Lukáš

Gabriel

Filip

Úterý

20.4

7:00

8:00

18:00

Gabriel

Filip

Bonaventura

 

Filip

Bonaventura

18:00 Habrovka Vianney
Středa

21.4

7:00

8:00

18:00

Lukáš

Gabriel

Vianney

 

Gabriel

Vianney

18:00 Spořilov Regalát
Čtvrtek

22.4

7:00

8:00

18:00

Vianney

Jakub

Filip

 

Jakub

Filip

18:00

18:00

Kbely

Spořilov

Lukáš

Bartoloměj

Pátek

23.4

Svátek sv. Vojtěcha

7:00

8:00

18:00

Lukáš

Filip

Bartoloměj

 

Filip

Bartoloměj

7:15

18:00

Břevnov

Spořilov

Vianney

Regalát

Sobota

24.4

Památka sv. Fidéla (sv. Jiří)

8:00

18:00

Vianney

Regalát

Vianney

Regalát

8:00 Břevnov Bartoloměj
 

Neděle

25.4

4. neděle velikonoční

(sv. Marka)

9:00

10:15

11:30

16:30

18:00

Filip

Bonaventura

Gabriel

Bonaventura

Jakub

Filip

 

 

 

Jakub

8:30

9:30

9:15

10:30

Spořilov

Spořilov

Kbely

Spořilov

Regalát

Regalát

Lukáš

Bartoloměj

 

 

ZPOVĚDNÍ SLUŽBA
9:00 – 12:00 12:00 – 15:00
PONDĚLÍ Gabriel P. Ondřej Pávek
ÚTERÝ Filip Stefano FSCB
STŘEDA Regalát P. Marek Mikuláštík FSCB
ČTVRTEK Lukáš Bartoloměj
PÁTEK Vianney Bonaventura
SOBOTA NEZPOVÍDÁSE NEZPOVÍDÁSE
Hebdomadář:

Bartoloměj/Filip

1. verzikulář:

Samuel/Angelo

2. verzikulář:

Vianney/Filip