Ohlášky v kostele

Prosím ještě jednou o finanční pomoc na dozvučení kostela a kaple. Jak se dalo předpokládat, po instalaci nových zařízení, která jednoznačně zlepšila slyšitelnost, je zapotřebí některé oblasti přizpůsobit. Jedna oblast je zlepšení vybavenosti pro scholu, která nemá dostatečný aparát a s tím bych zároveň nechal vyměnit i reproduktory, které jsou již dost staré. Za Vaše finanční dary předem děkuji.

17.3    neděle         2. neděle postní

19.3    úterý            Slavnost svatého Josefa, snoubence Panny Marie

24.3    neděle         3. neděle postní, skrutinia pro čekatele křtu

 

  • Dnes po mši sv. v 9:00 i v 10:15 jste srdečně zváni na ochutnávku kaše Likuni Phala, kterou charitativní organizace Mary’s Meals sytí více než jeden milion nejchudších dětí denně, v místě jejich vzdělávání, a to za necelé dvě koruny na den za dítě.
  • Křížové cesty v našem kostele jsou v pátek v 17:20 hod. a v neděli v 9:45 hod. pro rodiče s dětmi (v kapli)
  • V pátek 29.3 od 18:00 – do 24:00 a v sobotu 30.3 od 6:00 – do 18:00 bude v našem kostele akce 24 hodin pro Pána. Tato akce se koná z iniciativy papeže Františka, od roku 2014. Při této akci se jedná především o tichou adoraci a možnosti svátosti smíření. Pokud se někdo z vás rozhodne pro adorační službu, můžete se zapsat vzadu v kostele do tabulky.
  • Prosím ještě jednou o finanční pomoc na dozvučení kostela a kaple. Díky vašim darům se již podařila vybrat třetina celkové ceny. Za Vaše finanční dary předem děkuji.